Haber

Çayeli Bakır İşletmeleri, Rize Valiliği’nin ‘Çay Caddesi’ projesine 5 milyon TL bağışta bulundu.

Çayeli Bakır İşletmeleri (ÇBİ), Rize Valiliği öncülüğünde başlatılan “Çay Sokak” projesine 5 milyon TL’lik rekor bağışta bulundu.

Rize Valiliği öncülüğünde başlatılan ve yapılan bağışlarla deprem bölgesinde sokak yapılması hedeflenen ‘Çay Sokağı’ projesine toplumun her kesiminden yardımlar sürüyor. CBI Genel Müdürü Murat Güreşçi ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Vali Kemal Ceber’i makamında ziyaret ederek Çay Sokak Projesi için 5 milyon TL’lik bağışta bulundu.

Devam eden Çay Sokağı Projesi için çok anlamlı bir bağış yapıldığını belirten Vali Ceber, “Çay Sokağı kampanyamız devam ediyor. Bugün Çayeli Bakır İşletmeleri çok anlamlı bir bağışla yanımızda. Ne olursa olsun hep yanımızda oldular.” Valiliğimi yaptığım 5 yıl boyunca sosyal bir projeydi “Bugün Çay Sokağı kampanyası için bize çok anlamlı bir bağışta bulundular. Onlara teşekkür etmek istiyorum. Çayeli Bakır gibi bir işletmenin ilimizde bulunmasından, ticari başarılarından ve sosyal alanlarda gösterdikleri hassasiyetten dolayı çok teşekkür ettiğimi belirtmek isterim.”

Çayeli Bakır İşletmeleri Genel Müdürü Murat Güreşçi, “Bize bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyoruz. Afet sonrası yaraların sarılmasından da kendimizi sorumlu hissediyoruz. Yapabileceğimiz bir projeye destek olmamızı sağladığınız için ayrıca teşekkür ediyoruz. İnanıyoruz ve rahatız.”

Vali Ceber, ilimizde bugüne kadar başlatılan sosyal projelere verdiği destekten dolayı Çayeli Bakır İşletmeleri Genel Müdürü Murat Güreşçi’ye yazdığı teşekkür mektubunu da teslim etti. – RİZE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu