Haber

Selçuk Bayraktar: “ABD gemisinde ne işi var?” Kılıçdaroğlu’na yanıt:

Selçuk Bayraktar Partisinin küme toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu, “Erdoğan bağırıyor: ‘Senin burada ne işin var?’ Şimdi şunu sormuyor muyuz: ‘Damadınızın bir ABD savaş gemisinde ne işi var?’ “Çiftli oynamayacaksın. Damadına, akrabalarına, onun ne yaptığına, nasıl yaptığına sen bakacaksın.”

“DAMADINIZIN BİR ABD GEMİSİNDE NE İŞİ VAR?”

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, geçtiğimiz aylarda davet üzerine ABD Donanması uçak gemisini incelemişti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında, İsrail ile Hamas güçleri arasında çıkan çatışmanın ardından ABD’nin Doğu Akdeniz’e uçak gemisi göndermesine değinerek, “Erdoğan bağırıyor: ‘Senin burada ne işin var?’ Şimdi şunu sormuyor muyuz: ‘Damadınızın bir ABD savaş gemisinde ne işi var?’ “Çiftli oynamayacaksın. Damadınıza, akrabalarınıza, ne yaptığına, nasıl yaptığına bakacaksınız” dedi.

“SADECE UÇAK GEMİSİNE BİNMİYORUM, ÜNİVERSİTESİNE DE GİDİYORUM”

Selçuk Bayraktar, Kılıçdaroğlu’na sosyal medya hesabından yanıt verdi. Bayraktar, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Mesele nereye gittiğiniz değil, kime hizmet ettiğinizdir. Ben sadece uçak gemisine gitmedim, onların üniversitelerine de gittim.

“KIRMIZIYI TCG ANADOLU’YA NASIL GETİRECEĞİZ”

Ama hayatımın her günü, her anında Türkiye’nin Kızıl Elması için çalıştım. 20 yıllık hayalimiz #REDELMA’yı TCG-ANADOLU’ya nasıl indirip kaldırabiliriz diye o gemiye gideceğiz.

“Üzerlerine takoz koymaya çalışıyorsunuz”

İsrail’in Gazze’deki zulmünü gizlemeye, Türkiye’nin operasyonlarını, SİHA’ları, terör koridorunu yok etme muhtırasını engellemeye çalışabilirsiniz. Biz o uçakları uçuracağız, sen de yerdeki takozları alıp sayacaksın…”

doganyurtajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu